Activity: Participating in or organising an event types › Participation in conference
А. Г. Русина - Chair of orgcommitee
Сергей Федорович Сарапулов - Chair of orgcommitee
Илья Игоревич Литвинов - Vice Chair of orgcommitee
Сергей Евгеньевич Кокин - Member of orgcommittee
Анна Юрьевна Арестова - Member of orgcommittee
Наталья Геннадьевна Кирьянова - Member of orgcommittee
Олеся Владимировна Боруш - Member of orgcommittee
Андрей Сергеевич Трофимов - Member of orgcommittee
Елизавета Андреевна Николова - Member of orgcommittee
Дарья Викторовна Шатунова - Member of orgcommittee
Елена Леонидовна Зиновьева - Member of orgcommittee
Александра Ильмаровна Хальясмаа - Chair of programme commitee
Станислав Андреевич Ерошенко - Vice Chair of programme commitee
Кирилл Анатольевич Осинцев - Member of programme committee
Василий Ильич Борисов - Member of programme committee
Ирина Васильевна Давиденко - Member of programme committee
Рафаэль Кэр - Member of programme committee
Трэн Дук Чанг - Member of programme committee
Раджеш Харипракаш - Member of programme committee
Виктор Болгов - Member of programme committee
Лаури Кют - Member of programme committee
Шаопинь Вонг - Member of programme committee
Лина Вонг - Member of programme committee
Диана Жалостиба - Member of programme committee
Анастасия Жиравецка - Member of programme committee
Лоик Кособов - Member of programme committee
Джавод С. Ахьёев - Member of programme committee
Хуан Карлос Оливарес Гальван - Member of programme committee
Сергей Максимов - Member of programme committee
Михаил Иванович Фурсанов - Member of programme committee
Дмитрий Александрович Секацкий - Member of programme committee
Павел Викторович Матренин - Member of programme committee
Валерий Александрович Тащилин - Member of programme committee
Сергей Алексеевич Бычков - Member of programme committee
Сергей Евгеньевич Щеклеин - Member of programme committee
Василий Эдуардович Фризен - Member of programme committee
Алексей Васильевич Костылев - Member of programme committee
Владислав Олегович Самойленко - Member of programme committee
Леонид Валерьевич Плотников - Member of programme committee
Станислав Николаевич Шелюг - Member of programme committee
Павел Владимирович Илюшин - Member of programme committee
Александр Георгиевич Овсяников - Member of programme committee
Вадим Зиновьевич Манусов - Member of programme committee
Алексей Михайлович Романов - Member of programme committee
Антон Викторович Прохоров - Member of programme committee
Константин Витальевич Суслов - Member of programme committee
Александр Александрович Волошин - Member of programme committee
Дмитрий Михайлович Серов - Member of programme committee
Юлия Николаевна Зацаринная - Member of programme committee
Андрей Владимирович Гофман - Member of programme committee
Николай Генрихович Шубин - Member of programme committee
Константин Никишин - Member of programme committee
Федор Непша - Member of programme committee
Duration | 13 Nov 2021 → 15 Nov 2021 |
---|---|
Location of event | Новосибирский государственный технический университет, онлайн |
City | Новосибирск |
Country/Territory | Russian Federation |
Degree of recognition | International event |
Organisers | Novosibirsk State Technical University (External organisation), Ural Power Engineering Institute, International Research and Methodological Center of the Competencies Transfer for Digital Economy, Russian National Committee of International Council on Large Electric Systems (External organisation), Institute of Electrical and Electronics Engineers (IEEE) (External organisation), Ural Federal University |
Event: Conference
ID: 28918509